Motor de comparare preturi produse
Compara preturi din magazinele online
Categorii » Componente de retea » Echipamente de retea
Telefoane/Comunicatii
Dispozitive portabile
Foto/Video
Sisteme PC
Componente PC
Periferice PC
Componente de retea
Accesorii jocuri
Software si jocuri
Electronice
Electrice si electrocasnice
Carti/Filme/Muzica
Birotica si accesorii birou
Auto/Moto
Timp liber/Sport/Hobby
Sanatate si frumusete
Articole copii si bebelusi
Moda si accesorii
Casa si gradina
Cadouri si Evenimente
Filtre Producatori
Toti producatorii
Avocent (1)
Cisco (2)
CyberPower (1)
D-Link (8)
Dialogic (9)
Funkwerk (36)
Hewlett Packard (3)
Lancom Systems (4)
Linksys (1)
Mcab (3)
NETGEAR (5)
Thecus (3)
TP-Link (7)
ZyXEL (7)
Categorii similare
Modem (4)
Placi retea (193)
Access point (49)
Hub/Switch (404)
Routere (199)
Firewall (1)

Echipamente de retea

Oferte din magazinele online - pag. 1 Rezultatele 1 - 20 din 90  
Preţ:   de la pana la Sortează după preţ  Up arrow Down arrow
Funkwerk 1089722 Funkwerk 1089722
Categoria: Retea altele Descriere Sistem modular Caracteristici Max. 46 digital exchange line channels; Max. 40 digital S0-channels; Max. 68 digital Up0-channels; Max. 4 analog exchange line ports; ...
5.474,93 LEI
1 oferta
TP-Link TL-WPS510U TP-Link TL-WPS510U
Categoria: Printservere Interfata retea 1 x RJ-45; 802.11g wireless LAN Port imprimanta USB Dimensiuni 65 x 40 x 19 mm Greutate 45 grame
229,00 LEI
1 oferta
Funkwerk 1090984 Funkwerk 1090984
Categoria: Retea altele Descriere modul extensie Caracteristici 8 porturi analogue PBXs, 3 grupuri fax, masina de raspuns, voice-mail extern sau modem
1.069,90 LEI
1 oferta
Funkwerk 24267 Funkwerk 24267
Categoria: Retea altele Descriere modul extensie Caracteristici permite conversia modului VoIP-VPN Gateway intr-un switch network-to-IP gateway. Permite tranzitia de la IP voice data la voce ...
677,99 LEI
1 oferta
Funkwerk 1091883 Funkwerk 1091883
Categoria: Retea altele Descriere modul extensie Caracteristici Modul ce permite adaugarea functiei de robot telefonic ce poate inregistra pana la 48 de minute Specificatii Up to 10 announcement ...
354,71 LEI
1 oferta
Hewlett Packard J4860C Hewlett Packard J4860C
Categoria: Retea altele Descriere Transceiver Mini GBIC Caracteristici 1000 Mbps Porturi conectare 2 x LH - LC
14.681,53 LEI
1 oferta
Funkwerk 1091271 Funkwerk 1091271
Categoria: Retea altele Descriere modul extensie Caracteristici 4 porturi analogue PBXs, 3 grupuri fax, masina de raspuns, voice-mail extern sau modem
582,40 LEI
1 oferta
Funkwerk 1091875 Funkwerk 1091875
Categoria: Retea altele Descriere Consola Caracteristici Consola extinsa cu 10 de taste pentru Elmeg CS410/CS410-U/IP-S400
299,16 LEI
1 oferta
NETGEAR AGM732F NETGEAR AGM732F
Categoria: Retea altele Specificatii Pentru Switch NETGEAR: GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T, ...
2.004,94 LEI
1 oferta
Funkwerk 3667278 Funkwerk 3667278
Categoria: Retea altele Descriere Repeater Caracteristici Repeater de semnal pentru telefoanele cordless seria elmeg DECT. Se pot cascada pana la 3 unitati
1.940,05 LEI
1 oferta
Funkwerk 1089731 Funkwerk 1089731
Categoria: Retea altele Caracteristici 2 internal S0, 1 S0 being switchable between internal/external; 4 internal S0, 1 S0 being switchable between internal/external; 4 x Up0; 8 Up0 (1 can be used); ...
3.663,54 LEI
1 oferta
Funkwerk 1092316 Funkwerk 1092316
Categoria: Retea altele Descriere modul extensie Caracteristici combina telefomia prin internet via Voice over IP (VoIP) cu schimburile de date de voce prin VPN
1.222,68 LEI
1 oferta
Linksys PA100-EU Linksys PA100-EU
Categoria: Retea altele Descriere Adaptor curent Caracteristici Pentru echipamente VoIP Linksys Specificatii 5V, 2A
41,43 LEI
1 oferta
D-Link DEM-310GT D-Link DEM-310GT
Categoria: Retea altele Descriere Transceiver Mini GBIC Caracteristici 1000BASE-LX; distanta transport date 10 km Protocoale IEEE 802.3z Porturi conectare 1 x LC Duplex Connector 1000Base-LX
439,85 LEI
1 oferta
D-Link DEM-311GT D-Link DEM-311GT
Categoria: Retea altele Descriere Transceiver Mini-GBIC SFP Caracteristici 1000BASE-SX; distanta transport date 550 m Porturi conectare 2 x LC (fibra optica)
338,46 LEI
1 oferta
Dialogic Pri/E1-30 Dialogic Pri/E1-30
Categoria: Retea altele Caracteristici Permite semnal atat analogic cat si digital pentru ISDN Primary Rate (PRI) sau E1 Interface Porturi conectare PCI-express 1x Specificatii Suporta maxim 30 ...
50.335,99 LEI
1 oferta
Funkwerk 1090640 Funkwerk 1090640
Categoria: Retea altele Descriere Consola Caracteristici Consola extinsa de culoare alba cu 65 de taste pentru elmeg system telephone CS410
382,21 LEI
1 oferta
Funkwerk 600499 Funkwerk 600499
Categoria: Retea altele Descriere Protectie Caracteristici Protectie supratensiune; Functioneaza pana la 6GHz Specificatii Se interpune intre antena si conector dispozitiv; Produce pierderi de 0.4dB ...
395,06 LEI
1 oferta
Hewlett Packard J4859C Hewlett Packard J4859C
Categoria: Retea altele Protocoale IEEE 802.3z Caracteristici 1000BASE-LX; distanta transport date 10 km Descriere Transceiver Mini GBIC Porturi conectare 1 x LC Duplex Connector 1000Base-LX ...
1.713,26 LEI
1 oferta
Funkwerk 1091409 Funkwerk 1091409
Categoria: Retea altele Descriere modul extensie Caracteristici interfata cu facilitati ISDN furnizate prin cablu bifilar si extensie functionare pana la 1000 metri
1.178,19 LEI
1 oferta
Pagina:  1 2 3 4 5
Home - Categorii A-Z - Producatori A-Z - Autori A-Z - Termeni si conditii - Politica Cookies - Contact
©2012 ShopSpider